Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i3-9100

Kodi i produktit:
267054
Besueshmëria:
100 %
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Teknologjia nm:
14
TDP-ja mesatare W:
65
Prodhuesi i procesorit:
Intel

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 
Ju kurseni : 11.00   (9%)
117.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Procesor për PC i cilësisë së lartë, i cili ju ofron një perfomancë tejet të mirë. Vjen nga gjenerata e 9-të, i përshtatshëm për hapësirën LGA 1151. Ka 4 bërthama, funksionon në frekuencë 3.6 dhe 4.2 GHz (në TurboBoost), ka 6 MB SmartChace dhe mbështet memorie deri në 2400 MHz DDRA. Poashtu mbështet PCI-Express 3.0 dhe ka të integruar grafikë Intel Graphics UHD 630.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
32131212212121212112
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Frekuenca Bus MHz:
8 000
Frekuenca operuese MHz:
3600
Frekuenca Turbo MHz:
4 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories cache L3 KB total:
6144
Kodi:
BX80684I39100
Lansuar:
10. 8. 2019
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i lidhjeve threads:
4
Numri i modelit:
Core i3
Prizë:
Socket 1151
Procesor grafik:
Intel UHD Graphics 630
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
TDP-ja mesatare W:
65
Teknologjia nm:
14
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE