Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Procesor Intel Core i5-9600

Kodi i produktit:
267047
Besueshmëria:
100 %
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Teknologjia nm:
14
TDP-ja mesatare W:
65
Prodhuesi i procesorit:
Intel

Si të porosisim në Gjirafa50?

268.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një procesor i fuqishëm i gjeneratës së 9-të Intel Coffee Lake për LGA 1151 socket. Ai ofron 6 bërthamë fizike (6 fibers). Frekuenca e tij është 3.1 GHz deri në 4.6 GHz në modalitetin Turbo. Ai ofron një 9 MB SmartCache buffer dhe një proces prodhimi 14 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memorien deri në DDR4 2666 MHz. Mbështet PCI-Express 3.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 65W. Procesori përmban Intel Graphics UHD 630.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DirectX:
DirectX 12
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Frekuenca Bus MHz:
8 000
Frekuenca e bërthamës grafike [MHz]:
1150
Frekuenca operuese MHz:
3100
Frekuenca Turbo MHz:
4600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 9-të
I paketuar:
Kapaciteti i memories cache L3 KB total:
9 216
Kodi:
BX80684I59600
Lansuar:
13. 8. 2019
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i lidhjeve threads:
6
Numri i modelit:
Core i5
Pajisje speciale:
Përshpejtësim automatik, GPU i integruar
Prizë:
Socket 1151
Procesor grafik:
Intel UHD Graphics 630
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
TDP-ja mesatare W:
65
Teknologjia nm:
14
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Bashkangjitja Procesor Intel Core i5-9600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE