Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i7-9700F

Kodi i produktit:
274879
Besueshmëria:
100 %
Mbështet chipset-ët:
Intel B365, Intel Z390
Teknologjia nm:
14
TDP-ja mesatare W:
65
Prodhuesi i procesorit:
Intel

Si të porosisim në Gjirafa50?

347.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5032037160186
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Frekuenca Bus MHz:
8 000
Frekuenca operuese MHz:
3000
Frekuenca Turbo MHz:
4 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 9-të
I paketuar :
Kapaciteti i memories cache L2 KB total:
2048
Kapaciteti i memories cache L3 KB total:
12 288
Kodi:
BX80684I79700F
Lansuar:
8. 11. 2019
Mbështet chipset-ët:
Intel B365, Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i lidhjeve threads:
8
Numri i modelit:
Core i7
PassMark:
16 486
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
TDP-ja mesatare W:
65
Teknologjia nm:
14
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Bashkangjitja Procesor Intel Core i7-9700F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE