Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i9-10850K

Kodi i produktit:
295457
Besueshmëria:
100 %
Numri i lidhjeve threads:
20
Teknologjia nm:
14
TDP-ja mesatare W:
95
Shpejtësia e sistemit bus GTs:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

471.50 
Ju kurseni : 82.00   (17%)
389.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky procesor i gjeneratës së dhjetë Comet Lake është dizajnuar për LGA 1200. Ofron 10 bërthama fizike dhe frekuencë 3.6 GHz me mundësi rritjeje në 5.2 GHz. Për krijimin e tij është përdorur procesi 14 nm. Mbështet memorie DDR4 2933 MHz si dhe ndërfaqe PCl E 3.0. Ka grafikë Intel UHD Graphics 630 dhe ofron performancë të përkryer për secilin përdorues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DirectX:
DirectX 12
Emri i kodit:
Comet Lake
Frekuenca e bërthamës grafike [MHz]:
1200
Frekuenca maksimale e RAM-it [MHz]:
2933
Frekuenca operuese MHz:
3600
Frekuenca Turbo MHz:
5200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 10-të
Kapaciteti i memories cache L3 KB total:
20 480
Kodi:
BX8070110850K
Lansuar:
20. 8. 2020
Mbështet chipset:
Intel B460, Intel H410, Intel H470, Intel Z490
Numri i bërthamave të procesorit:
10
Numri i lidhjeve threads:
20
Numri i modelit:
Core i9
Numri maksimal i kanaleve:
2
Pajisje speciale:
Overclocking automatik, HyperThreading, GPU e integruar, Open multiplier
Prizë:
1200 socket
Procesor grafik:
Intel UHD Graphics 630
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Shpejtësia e sistemit bus GTs:
8
TDP-ja mesatare W:
95
Teknologjia nm:
14
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE