Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Procesor Intel Core i9-9900KF

Kodi i produktit:
252283
EAN:
5032037151931
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Teknologjia (nm):
14
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
95
Prodhuesi i procesorit:
Intel

Si të porosisim në Gjirafa50?

539.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Intel prezanton një procesor të ri të gjeneratës së nëntë. Nëse jeni një lojëtar që kërkon një eksperiencë fantastike të lojërave me shumë performancë për një transmetim të qetë dhe regjistrim të pandërprerë të momenteve më të rëndësishme, ky brez i ri procesorësh është gati për të. Është një procesor jashtëzakonisht i fuqishëm i brezit të 9-të të Coffee Lee Refresh projektuar për prizë LGA 1151, i cili ofron 8 bërthama fizike (16 fije) dhe ka frekuencë prej 3.6 GHz dhe deri në 5.0 GHz në mënyrë Turbo. Ajo poashtu ofron një sistem SmartCache 16 MB dhe një proces prodhimi 14 nm që është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet kujtesën deri në 2666 MHz DDR4 dhe PCI-Express 3.0. Për më shumë, procesori ka një shumëzues të hapur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5032037151931
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Frekuenca Bus [MHz]:
8 000
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Frekuenca Turbo [MHz]:
5000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 9-të
I paketuar: :
Jo
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
16 384
Kodi:
BX80684I99900KF
Lansuar:
15. 1. 2019
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i lidhjeve (threads):
16+
Numri i modelit:
Core i9
Pajisje speciale:
Overclocking automatik, procesim të shumëfishtë, Hyperthreading
Prizë:
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
95
Teknologjia (nm):
14
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Bashkangjitja Procesor Intel Core i9-9900KF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE