Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Samsung SSD 970 EVO PLUS, M.2 - 500GB

Kodi i produktit:
253492
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Leximet IOPS:
19 000
TRIM:
Trashësia [mm]:
80
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8801643628116
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
22
Hyrjet IOPS:
60 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
300
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi:
MZ-V7S500BW
Lansuar:
2. 2. 2019
Leximet IOPS:
19 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
8
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
3500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
3200
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
80
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Samsung SSD 970 EVO PLUS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE