1 / 12
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
Foto e Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh

Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
65.50 €
63.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 53.81 €
Ju kurseni 2.00 €
-4%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 €/muaj

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky powerbank ka kapacitet 30 000 mAh dhe mundëson karikimin e dy pajisjeve njëkohësisht. Është i mbrojtur ndaj mbingarkesës, qarkut të shkurtë dhe nxehjes. Porti USB-C shërben për karikim të power bank.

Ekran LCD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kapaciteti [mAh]:
30000
Kodi i prodhuesit:
35053548
Kodi:
35053548
Lidhësit dalës:
DC 2x
Lidhësit hyrës:
Lightning, Micro USB, USB-C
Lloji i:
Li-Pol (Lithium-Ion Polymer)
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Pesha [g]:
640
Prodhuesi:
YENKEE, YENKEE
Voltazhi dalës:
5 V
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669293179
5

1 Vlerësime

Eduard 30.8.2022 11:35 e paradites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Power bank Yenkee YPB 3010 - 30000mAh
63.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo