1 / 4
E shitur
Foto e Powerbank EPICO WIRELESS PD, e zezë
Foto e Powerbank EPICO WIRELESS PD, e zezë
Foto e Powerbank EPICO WIRELESS PD, e zezë
Foto e Powerbank EPICO WIRELESS PD, e zezë

Powerbank EPICO WIRELESS PD, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
65.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.51 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikoni me valë dhe stil me këtë powerbank EPICO WIRELESS PD. Ky furnizues kompakt me energji elektrike është i pajisur me një port USB-C për karikim me mbështetje Power Delivery deri në 18 W. Një port tjetër është USB-A, i cili mbështet Fast Charge me fuqi deri në 18 W. Sidoqoftë, ju gjithashtu mund të karikoni pa kabllo përmes sipërfaqes së karikimit induktiv Qi, i cili mbështet Fast Charging 10 W dhe 7.5 W. Kapaciteti i powerbank-ut është 10,000 mAh, mjaftueshëm për të rimbushur pajisjen tuaj celulare disa herë, dhe falë madhësisë së tij kompakte dhe peshës së lehtë prej 219 gramësh, ky powerbank është shoqëruesi ideal për aventurën tuaj.
Lansuar:
21. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Pol (Litium Polimer)
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 12 V
Lidhësit hyrës:
Lightning, USB-C
Lidhësit dalës:
USB-A 1x, USB-C
Kodi:
9915101300114
Kapaciteti mAh:
10000
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
219
Përmasat H x W mm:
72 x 139 x 17
Energjia hyrëse A:
3
Energjia dalëse A:
1,5, 2, 3
Prodhuesi:
Epico
Ueb-i i prodhuesit:
Myepico.com
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Powerbank EPICO WIRELESS PD, e zezë
65.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo