Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A51, 128GB, i kaltër

Kodi i produktit:
639737smg
Auto fokus:
Radio:
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Exynos 9611 (4x2.3 GHz/4x1.7 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 59.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Duke u bazuar në cilësinë e A50 popullor të vitit të kaluar, Samsung Galaxy A51 i ri jep risi të mëtutjeshme për të përmirësuar veçoritë, nevojat e komunikimit, shkëmbimin, fotografimin dhe shikimin e përmbajtjes në internet.

Ekrani me prekje i Samsung Galaxy A51 Super AMOLED ka një madhësi prej 6.5 "dhe një rezolucion prej 2400 x 1080 piksele, i cili është i bazuar në një procesor me 8 bërthama Exynos 9611 deri në 2.3 GHz me 4 GB memorje. Të dhënat e përdoruesit janë tu ruajtura në128 GB memorie të brendshme.

Ka telefon është i pajisur me microSD kartë memorie, 4 kamera të pasme 48Mpx (f / 2.0) 4x + 12Mpx + 5Mpx (makro, f / 2.4) + 5Mpx, plus kamera e përparme 32Mpx (f / 2.2) dhe mbështet teknologjitë pa tel Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi, GPS / GLONASS / GALILEO / BDS. Karakteristika të tjera përfshijnë një lexues të gjurmëve të gishtërinjve në ekran dhe përdorimi i rrjetve 2G, 3G dhe LTE. Për më shumë, Samsung Galaxy A51 përmban një port modern USB Type-C dhe një lidhje xhek 3.5 mm. Bateria është 4000 mAh dhe mbështet karikimin e shpejtë 15W. Si sistem operativ ka sistemin Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8806090248184
Focus PDAF:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2.3
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
73.6
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4000
Kompas dixhital (sensor magnetik):
Lansuar:
7. 1. 2020
Lartësia mm:
158,5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
SAMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
4
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Exynos 9611 (4x2.3 GHz/4x1.7 GHz)
Ndriçimi ƒ:
2
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Mali G72 MP3
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
405
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
48+12+5+5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Seria:
Samsung Galaxy A51
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
512
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
7.9
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE