Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Google Home mini, bardhë

Kodi i produktit:
227918
EAN:
8427761019451
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Google Home mini white
Lansuar:
23. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 
Ju kurseni : 39.00   (46%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
46% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlant me zë - Google Home mini

Google Home mini, është një altoparlant miniaturë, me mundësi për të kontrolluar me zë me Google Home. Gëzoni aftësinë për të bërë pyetje ose për të filluar muzikë. Me të mund të jepni komanda për kontrollin e pajisjeve shtëpiake, shkrimin e SMS, krijmin e një liste pazaresh apo ngjarje të ndryshme. Komandat zanore janë tani në dispozicion vetëm në gjuhën angleze.

Kjo do t'ju ndihmojë

Merrni një folës cilësor që mund të kontrolloni me zë. Është një ndërmjetës për Google-in tuaj. Bëni pyetje. Thuaj atë që dëshiron të bësh. Ai është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë. Gjithçka fillon me "Hej Google".

Kontrolloni muzikën tuaj

Thjesht aktivizo Google Home, ku mund të luani muzikë. Një mundësi tjetër është të nisni shërbime të tilla si Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora dhe TuneIn Play. Dëgjoni stacionet ose kanalet tuaja të preferuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8427761019451
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Google Home mini white
Lansuar:
23. 12. 2017
Pesha [g]:
173
Prodhuesi:
Google
Protokol:
Sipas dëshirës

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE