Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD-ROM portativ Asus BW-16D1H-U PRO, i zi

Kodi i produktit:
215405
DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4716659921622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
156.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus BW-16D1H-U PRO është një projektues Blu-ray i jashtëm me shpejtësi të mahnitshme të shkrimit deri në 16x në sajë të USB 3.0 që funksionon jo vetëm me Windows OS, por edhe me MAC OS. Me këtë shpejtësi 16x të jashtëzakonshme, 25Gb i të dhënave shkruhen për vetëm 8 minuta.

Përveç shpejtësisë së lartë, sigurimit efikas, dhe ruajtjes së të dhënave për më gjatë se 6 muaj, Asus BW-16D1H-U PRO vjen me një dizajn unik diamanti dhe është shumë i përshtatshëm për përdorim dhe nuk zë shumë hapsirë. Një beneficion tjetër i këtij Blue-ray është mbështetja M-Disc ose një komponenti automatik rezervë për ruajtjen e të dhënave në arkivë. Asus BW-16D1H-U PRO vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4716659921622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Lloji:
BD (Blu-ray) Burner
Pesha [g]:
1 290
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja CD-ROM portativ Asus BW-16D1H-U PRO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE