Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Huawei AM61, të kuqe /zeza

Kodi i produktit:
227178
EAN:
6901443192182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
11
Kodi i prodhuesit:
2452501
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, sportive

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brendi kinez Huawei është shumë i njohur në mbarë botën dhe është një nga liderët botëror të prodhimit të celularëve dhe aksesorëve kualitativ por me çmim të arsyeshëm. Tani vjen me kufjet AM61 AMD me mikrofon të brendshëm që janë në përputhje me ndërfaqen Bluetooth. Do t'ju tërheqë edhe dizajni origjinal dhe çmimi i leverdisshëm. AM61 janë dëgjuese të dizajnuara nga Huawei, që ofrojnë dizajn me shkëlqim dhe të rehatshëm, orientim të thjeshtë dhe kualitet. Kufjet kanë jetëgjatësi të baterisë deri në 11 orë, dhe mbulim Bluetooth deri në 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901443192182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
11
Kodi i prodhuesit:
2452501
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, sportive
Pa kabllo:
Pesha [g]:
17
Prodhuesi:
Huawei
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE