Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
249243
EAN:
711719753414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
PS719753414
Lansuar:
14. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
488.50 
Ju kurseni : 99.00   (20%)
389.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PlayStation 4 Pro, konzola super e fuqishme nga Sony, ju sjell eksperiencën absolute në luajtjen e videolojërave në nivele të reja grafike dhe performance.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh AMD Jaguar që kombinohet me 8GB GDDR5 memorie dhe kartelën grafike AMD Radeon me 4.20 TFLOPS akselerim grafik për t'ju mundësuar të shihni çdo detaj të videolojërave.

Poashtu, aksesori vjen i pajisur me 1TB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, mban portin HDMI me mbështetje për 4K rezolucion si dhe në pako me të vjen një kontroller Dualshock 4 v2 wireless.

Vlerësimet

Jam shume i knaqur dhe artikulli eshte sakt qfar edhe kam kerkuar
Si me hi ne Faqen e juaj me pagu me keste play station 4
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719753414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
PS719753414
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE