Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje HyperX Cloud Flight, të zeza

Kodi i produktit:
234045
Drita e pasme:
RGB
Lojë:
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

174.50 
Ju kurseni : 47.00   (27%)
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HyperX Cloud Flight janë dizajnuara përsosshmërisht në rehati dhe kualitet të lartë. Për shkak të kësaj, këto kufje janë zgjidhja e duhur për përdorim të përditshëm në kompjuter, laptop ap konzola për gaming.

Kufjet funksionojnë nën frekuencat 20 Hz deri në 20 kHz me impendancë 32 ohm në konvertuesit neodymium me madhësi 50 mm që do ju përcjellin zë kristal të pastër dhe të detajizuar. Pos kësaj, kufjet mund të funksionojnë pa kabllo deri në 30 orë nëpërmjet teknologjisë Bluetooth dhe vijnë të pajisura me mikrofon që funksionon nën frekuencat 100 - 7000 Hz dhe ka ndjeshmëri -45 dBV.

Vlerësimet

degjojse mat mira veq lodhesh
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
RGB
EAN:
740617266658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
30
Kabllo e lëvizshme:
Kodi i prodhuesit:
HX-HSCF-BK/EM
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
E lëvizshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pa kabllo:
Pesha [g]:
315
Platforma:
PC, PS4, Xbox
Prodhuesi:
HyperX
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE