Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje iTek TAURUS H800, të zeza / kuqe

Kodi i produktit:
229356
EAN:
8032539914222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
100
Kodi i prodhuesit:
ITHH800

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet kualitative iTek TAURUS ofrojnë tinguj të mprehtë dhe rehati e poashtu dhe një mikrofon omnidireksional. Me këto kufje do keni një eksperiencë të paharruar në cdo lojë. Duke ofruar tinguj binaurale që e bëjnë eksperiencën e lojës suaj të vecantë dhe të paharrueshme. Qëllimi i teknologjisë binaurale është të sjellë të njëjtit tinguj sikurse dhe në lojë. Mikrofoni sensitiv i redukton tingujt e ambinetit të jashtëm dhe ofron kualitet të lartë të transmisionit të tingujve që ju lejojnë të flisni qartë dhe pa pengesa gjatë lojës. Kufjet ofrojnë rehati të hatashme duke iu përshtatur ambinetit të jashtëm dhe kanë poashtu një mbajtëse të rehatshme. Kufjet kanë një konektorë USB dhe kabllo 2m të gjatë dhe frekuenca e kufjeve është 50 - 20,000 Hz. Dimensionet: 220 x 185 x 175 cm. Pesha: 345g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539914222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
100
Kodi i prodhuesit:
ITHH800
Lansuar:
27. 1. 2018
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
345
Prodhuesi:
ITek
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Sistem zërimi 7.1:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE