Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 13, 2.3 GHz, 256 GB, Intel Core i5, 8GB RAM, i hirtë

Kodi i produktit:
215994
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Trashësia [mm]:
212,4
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1317.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 109.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Laptopi Apple MacBook Pro 13 sjel procesorin 2 bërthamësh Intel Core i5 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie, kartelë grafike Intel Iris Plus Graphics 640 dhe ekran me madhësi 13.3", kualitet Retina dhe rezolucion 2560 x 1600 piksela për t'ju mundësuar të shihni imazhe kristal të pastra të desktopit tuaj dhe të punoni me performancë dhe shpejtësi shumë të lartë softuerike.

Laptopit mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, 2 x porte USB Thunderbolt 3 / USB 3.1 Type-C, audiojack 3.5 mm si dhe kamerë të integruar FaceTime HD 720p, Sistemi operativ i tij është MacOS Sierra dhe ka ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
13,3
Drive optik:
Jo
EAN:
190198393692
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
304
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 640
Kodi i prodhuesit:
MPXT2CZ/A
Lartësia [mm]:
15
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Pesha [kg]:
1,37
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
212,4
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Pro 13 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE