Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ASUS ROG Pugio, i zi

Kodi i produktit:
218695
EAN:
4712900561395
Lojë:
Trashësia [mm]:
120
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi ASUS ROG Pugio është pajisja përsosshmërisht e përshtatur për dorën tuaj gjatë përdorimit në luajtjen e lojërave. Mausi ka rezolucion 7200 dpi, drita të ndërrueshme, butona të programueshëm Omron dhe shpejtësi 150 ips. Dimensionet e tij janë 120 x 68 x 37 mm dhe peshë 103 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900561395
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
90MP00L0-B0UA00
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
7 200
Pesha [g]:
103
Prodhuesi:
ASUS
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Maus ASUS ROG Pugio edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE