Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Razer DeathAdder Elite RZ01-02010100-R3G1

Kodi i produktit:
200998
EAN:
8886419332060
Lloji i tastierës:
Razer Switches
Trashësia [mm]:
127
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

DeathAdder Elite nga Razer është mausi më i mirë i lojërave kompjuterike dhe është projektuar për lojtarë amator apo profesional. Për saktësinë e tij, do të vlerësohet edhe nga përdoruesit e redaktorëve grafik. Ky maus i përket serisë së njohur DeathAdder dhe sjell një formë të përsosur ergonomike, sensor jashtëzakonisht të fuqishëm dhe butona mekanik.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Saktësi maksimale!

Krahasuar me paraardhësit e tij, ky maus ka një ndjeshmëri më të mirë të sensorit optik, me një rezolucion deri në 16,000 DPI. Falë kësaj, lëvizjet tuaja janë me saktësinë më të madhe. Sensori është i aftë të trajtojë shpejtësinë deri në 450 inç për sekondë me një përshpejtim prej 50 G.


Jetë të gjatë!

Mausi është i pajisur me butona të ri Mouse Razer Mechanical, të cilat janë zhvilluar në bashkëpunim me Omron Omni Switch. Ata janë të optimizuar për përgjigje të shpejtë dhe të dizajnuara për një jetë prej 50 milionë klikimeve.


Ndriçim i jashtzakonshëm!

Razer DeathAdder Elite ofron një gamë të gjerë ngjyrash (16.8 milionë) për ndriçimin e sensorit, rrotës dhe llogos. Zgjidhni të kaltërtën elektrizuese, rozën pastele apo të gjelbërtëm e ndezur. Çdo gjë është më e lehtë me Razer Synapse.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Softueri Razer Synapse

Ky maus mbështet teknologjinë Razer Synapse, një softuer që vepron si truri i Razer DeathAdder, i cili bën programimin e butonave, sinkronizimin automatik të cilësive të mausit në serverin cloud të lojrave dhe shkarkimin e drajverave më të fundit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Dizajni perfekt

Mausi ka një dizajn ergonomik dhe prandaj është i përshtatshëm për mbajtjen vetëm në dorën e djathtë. Ka të njëjtën formë të thjeshtë si paraardhësi, me material gome për një mbajtje më të sigurt. Lëvizja e saktë gjithashtu kontribuon në teflon e heshtur dhe ultra të hollë. Ofron 7 butona të programueshëm në mënyrë të pavarur.


Vlerësimet

Shum i mir per qmim edhe si maus
Njo prej ma t'mireve per kete cmim
Produkti nuk ka fjal eshte shum i mir po ashtu edhe porosia me ka ardhur per 48h faleminderit shum Gjirafa50
Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419332060
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
RZ01-02010100-R3G1
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
44
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Razer Switches
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
16 000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
Razer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
127
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE