Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung U28H750 - LED 28", i zi

Kodi i produktit:
221158
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
242,8
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

466.50 
Ju kurseni : 50.00   (11%)
416.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Samsung U28H750 QLED me rezolucionin UHD, teknologjinë e avancuar Quantum Dot dhe një numër përmirësimesh, ju do të keni një ndjenjë të veçantë kur shihni atë. Samsung sjell teknologji të avancuar, e cila ka ngjyra shumë më të pasura dhe më të gjalla. Ju mund të shijoni filma, sporte, foto apo lojëra të ndryshme.

Nanokristalet kuantike janë bërë nga materiali gjysmëpërçues me trashësi minimale, rezultati është i saj është shfaqja e ngjyrave shumë të pastra dhe një gamë shumë të gjerë të ngjyrave.

Samsung U28H750 është ekran me 27.9 " i cili ka rezolucion prej (4K UHD) 3840x2160 piksel. Pëveç kësaj ka edhe ndriçim 300 cd / m2, kontrast statik 1000: 1, kohë reagimi 1ms, dhe raport 16: 9. Poashtu ka modalin e lojrave, efektin Fliker Free dhe panelin Quantum Dot. Për tu lidhur me shtëpizë apo me paisje të tjera ka porte DisplayPort dhe 2x HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
27,9
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806088673370
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
653,7
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
LU28H750UQUXEN
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
34
Lartësia [mm]:
476,3
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
5,2
Pitch [Hz]:
0,16
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
242,8
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Samsung U28H750 - LED 28" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE