Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad SteelSeries QcK +

Kodi i produktit:
31228
EAN:
813810010417
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
63003
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK+ është mousepad me cilësi të lartë i dizajnuar enkas për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Ky mousepad është i prodhuar nga materiali shumë cilësorë i cili mundëson lëvizje të lehta dhe precizitet të lartë të mausit. Për të shmangur rrëshqitjen e saj, pjesa e prapme e këtij mousepadi është e pajisur me një shtresë gome që siguron qëndrimin e tij në vend. Mousepadi QcK+ ka dimensione prej 450 x 400 mm dhe është shumë i lehtë për bartje.

Vlerësimet

Eshte teper i sakte ne kontrollin e levizjeve te mausit. U jep precizitet te madh ne levizjet e mausit.
Eshte mjaft i madh, i lehte dhe ne te njejten kohe i palevizshem ne tavoline per shkak te pjeses se poshtme prej gome.
E vetmja dobesi eshte qe eshte pakez i holle (2mm). Sikurse te kishte qene vetem 1 ose 2 mm me i trashe kishte me qene definicioni i perfeksionit te mauspadave.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
813810010417
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
63003
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mauspad SteelSeries QcK + edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE