Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank ADATA P20000D, 20,000 mAh, i zi

Kodi i produktit:
204080
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
ADATA
Pesha [g]:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në pajisjen e tij, çoftë ai telefon apo tablet. Për këto lloj situatash, kompania Adata ka sjellë këtë Power Bank P20000D me kapacitet të baterisë prej 20,000 mAh i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Ka një dritë Led që ju informon për gjendjen e baterisë. Ky Power Bank është i përshtatshëm për përdorim nga telefonat e mençur, iPod, Gps, Mp3 dhe kamera të ndryshme.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366966727
Ekran LED:
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
AP20000D-DGT-5V-CBK
Lansuar:
17 Dhjetor 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ndriçim (LED):
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
80,6 x 23,3 x 163
Pesha [g]:
450
Prodhuesi:
ADATA
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE