Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë HyperX Alloy FPS Pro, Cherry MX Red, US, me kabllo USB të llojit A, 1.8 m

Kodi i produktit:
220259
EAN:
740617268782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
359
Kodi i prodhuesit:
HX-KB4RD1-US/R2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera HyperX Alloy FPS Pro është ëndrra e secilit gamer të apasionuar pas lojërave. Është ideale për përdoruesit të cilët dëshirojnë të luajnë me lëvizje dhe strategji të ndryshme. Kjo tastierë e përbërë nga aliazhi metalik është shumë e qëndrueshme dhe efikase. Shpejtësia e përgjigjes së tastierës me rastin e shtypjes së tastit është super e shpejtë. Gjithashtu përmban taste mekanikë që sigurojnë kontakt të saktë dhe jetë të gjatë të produktit.

Anti-ghosting dhe një regjistër i plotë N-key ju lejojnë të shtypni të gjithë tastet në të njëjtën kohë për të pranuar çdo regjistrim aq shpejt sa ju punoni me tastierë. Po ashtu kjo tastierë ju mundëson që të shtypni shumë taste në të njëjtën kohë. Gjatësia e kabllos është 1.8 m. Kjo tastierë lidhet me pajisje përmes portit USB.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617268782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
359
Kodi i prodhuesit:
HX-KB4RD1-US/R2
Lartësia [mm]:
34,5
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
900
Prodhuesi:
Kingston
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
130
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Tastierë HyperX Alloy FPS Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE