Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple iPhone 8 Plus, 64GB, argjendtë

Kodi i produktit:
222424
Bluetooth:
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Apple iOS
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
992.50 
Ju kurseni : 248.00   (25%)
744.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 124.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple iPhone 8 Plus është fuqizuar nga një çip i fuqishëm 6-bërthamor A11 Bionic bazuar në arkitekturën neurore me motor 64-bit dhe përshpejtuesin e grafikës M11. Posedon kapacitet prej 64 GB të memories së brendshme për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Ka ekran 5.5 "Retina me teknologji IPS dhe TrueTone, me një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksele me një gjatësi prej 401 ppi, backlight LED dhe një raport kontrasti 1300: 1. IPhone 8 Plus ka një kamerë dyshe 12MP me lente, kënd të gjerë dhe lente telefoto me ndriçim optik ƒ / 8, ƒ / 2.8 tel, 2 x zoom optik dhe stabilizim optik i imazhit. Poshtu ka kamerën e përparme 7MP FaceTime HD dhe është i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri fal teknologjisë IP67. Teknologjia me valë Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi, ose LTE do të sigurojë lidhjen e shpejtë me paisjet apo me internet. Ka gjithashtu edhe GPS / Glo / Gal / QZSS Receiver dhe Lightning Interface. Ju mund të përdorni kabllon Qi ose teknologjinë wireless për ta karikuar paisjen. Shërbimet e tij përfshijnë: gjiroskop tre aks, matës të shpejtësis , sensor të largësis, sensor të dritës së ambientit, barometër dhe sensor të ID-së me prekje. Sistemi i ri operativ iOS 11 është instaluar në pajisje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
1901984543790
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,1
GPS:
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MQ8M2CN/A
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
21
Lartësia [mm]:
158,4
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lidhës:
Lightning
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5.5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme [GB]:
64
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
202
Prodhuesi:
Apple
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,5

Bashkangjitja Apple iPhone 8 Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE