Projektor Acer C120

200.00
140841
1 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH


Projektor portativ Acer C120 me:


 • Lamp LED
 • Teknologji DLP
 • Jetëgjatësi deri në 20,000 orë
 • Rezolucion 854 x 480
 • Ndriçim deri në 100 ANSI lumen
 • Kontrast 1000:1
 • USB (tipi A)
 • Peshë 180g
Shto në shportë

Shpërndaje

Trego punën tënde me Acer C120!

Acer vjen në treg me projektor portativ të përshtatshëm për ambiente të shtëpisë apo zyrës suaj. Ky projektor është i përsosur, ka peshë të lehtë dhe ndriçim me lamp LED.

Veçanti e këtij projektori është teknologjia e patentuar DLP (Digital Light Processing), e cila mundëson reflektimin e pamjeve dixhitale në mënyrë të përkryer, me kualitet të lartë dhe qartësi të jashtzakonshme. Poashtu, përparësia tjetër e kësaj pajisje është edhe pesha tejet e lehtë rreth 108 gram, gjë që ju mundëson që t’a keni me vete në çfardo prezantimi që keni apo në çdo mbledhje javore. Me Acer C120 idetë dhe mendimet tuaj nuk do të jenë më të qarta vetëm për ju, por për të gjithë rreth jush.

Projektori me teknologjinë DPL shfaqë imazhe me rezolucion 854 x 480 piksel (1280 x 800 piksel max.), me largësi prej 4 metra, me madhësi 254 cm (100”) dhe me kontrast deri në 1000:1. Çdo imazh shfaqet me ndriçim deri në 100ANSI lumens, kurse jetëgjatësia e lampës LED qëndron deri në 20,000 orë.

Në pako përfshihet


 • Projektori Acer C120
 • Kabllo USB
 • Çantë mbrojtëse
 • Udhëzime për QuickStart

Të dhënat teknike


 • Lloji i projektorit: Portativ
 • Rezolucioni WVGA: 854 x 480
 • Rezolucioni WXGA: 1280 x 800
 • Diagonalja e shfaqjes [inc]: 100
 • Kontrasti [1]: 1000
 • Ndriçimi [ANSI lumens]: 100
 • Shfaqja: DLP
 • Burimi i dritës: LED
 • Jetëgjatësia e lampës [h]: 20000

Përmasat


 • Gjerësia [mm]: 120
 • Lartësia [mm]: 82
 • Trashësia [mm]: 25.7
 • Pesha [kg]: 0.18

Të dhënat shtesë


 • Prodhuesi: Acer
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 viteAsnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera