ASUS VZ229H - LED monitor 22 "

169.50
198239
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH


Monitor Asus LED me:

 • Ekran 21.5” IPS
 • Rezolucion 1920 x 1080 (Full HD)
 • Kontrast 16: 9
 • Kohë reagimi 4ms
 • Shtirje shikimi 178°
 • HDMI
 • VGA(D-SUB)
 • Asus Blue Light Filter
 • Asus Flicker Free

Shpërndaje

Imazhe të përsosura, sikurse të ishin të gjalla!

Asus VZ229H do të ju mahnisë jo vetëm me qartësinë dhe kualitetin e imazheve por edhe me dizajnin modern, elegant dhe tejet të hollë që përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo ambiente të shtëpise apo zyrë suaj.

Ekani LED i Asus VZ229H bën shfaqjen e imazheve me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me ngjyra rrëzellitëse përplot jetë sikurse të ishin të gjalla. Të gjitha imazhet shfaqen pa ndërpreje dhe pa turbullime, kurse falë teknologjisë Asus Blue Light Filter dhe Asus Flicker Free, ngjyra e kaltërt eleminohet, ndriçimin mund të personalizohet sipas dëshirës suaj dhe sytë nuk do të ju tendosen gjatë preiudhave të gjata të shikimit.

Të dhënat teknike


 • Diagonalja e ekranit [ "]: 22
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full HD)
 • Lloji i shfaqjes: IPS
 • Koha e reagimit [ms]: 5
 • Kontrasti [1]: 80000000
 • Pitch [mm]: 0.248
 • Ndricimi [cd / m2]: 250
 • Frekuenca [Hz]: 60
 • Shtrirja e shikimit: 16: 9
 • Konsumi i energjisë [W]: 24
 • Ngjyra: E zezë, e artë

Shtrirja e shikimit


 • Këndi i shikimit horizontal [°]: 178
 • Këndi i shikimit vertikal [°]: 178

Përmasat


 • Gjërësia [mm]: 498
 • Lartësia [mm]: 380
 • Trashësia [mm]: 210
 • Pesha[kg]: 2.8

Teknologjia e ekranit


 • Sipërfaqja e ekranit: E pashkëlqyeshme
 • Dritë të pasme LED: Po

Portet hyrëse dhe dalëse


 • HDMI: Po
 • Numri i porteve HDMI: 1
 • VGA (D-Sub) : Po

Të dhënat shtesë


 • Prodhuesi: ASUS
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite


Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera