Kufje Beats by Dre Solo 2

151.50
MH8X2ZM/A
1 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH

Dr. Dre Solo 2:

  • Zë të kualitetit HD
  • Remote talk
  • Material fleksibil
  • Palosëse
Shto në shportë

Shpërndaje

"Përjeto muzikën ndryshe"

Zhyte veten në një përvojë tjetër emocionale duke përdorur Beats By Dr. Dre Solo 2. Kufjet palosëse të kualitetit të lartë janë të punuara me material fleksibil dhe të qëndrueshëm që nuk mund të thyhen e as të plasariten. Janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Kanë komandë në kabllo, Remote Talk, përmes së cilës ju mund të bëni ndërrimin e këngëve, uljen dhe ngritjen e zërit dhe hapjen e telefonatave pa e prekur fare celularin. Remote Talk përdoret me të gjitha pajisjet iOS si iPad, iPod, iPhone dhe pajisjet tjera celulare. Kufjet lidhen me pajisjet e tjera përmes jack-ut 3.5mm i cili është i vendosur në fund të kabllos 1.36m të gjatë me peshë 205g.

Të dhënat teknike


Lloji: Kufje
Jack: 3.5mm (TRRS)
Garancioni nga prodhuesi: 12 Muaj

Produkti ka ardhe ashtu sic eshte pershkruar, dhe jam shume i kenaqur me kualitetin por poashtu edhe me sherbimin e dhene nga stafi i Gjirafa50.

10/10 WILL buy again, and highly recommend.

Bravo per iniciativen, shpresojme pse jo edhe ne zgjerim te games se produkteve
Produktin e kam porositur ne ora 23:00 dhe ka ardhur ne 23:40 pra ishin ne pyetje 40 minuta ne pyetje (duke pasur parasysh qe ishte nate), sa i perket produktit ishte taman si eshte pershkruar ne faqe i kompletuar.

Ju faleminderojme shume do porosis prap!
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera