Maus C-TECH WM-01G, i gjelbërt

4.50
194803
3 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH


Mi optik C-TECH WM-01 me:


 • Dizajn ergonomik
 • USB
 • Dy taste
 • Rrotëz rrotulluese
 • Rezolucion 1200 dpi

Shto në shportë

Shpërndaje

Kliko dhe navigo lehtësisht me miun C-Tech!

Miu optikë WM-01 i prodhuar nga C-TECH është me dizajn ergonomik me ngjyrë të gjelbërt, i cili është i përshtatshëm për punë të përditshme në kompjuterin apo laptopin tuaj. Miu përshtatet lehtësisht me duart e përdoruesve dhe është lehtë i përdorshëm përshkak të tasteve standarde, një në anën e majtë, një në të djathtën dhe rrotëzen rrotulluese që mund të përdoret edhe si tast.

Miu C-TECH WM-01 përbëhët nga nje senzor i përmirësuar me rezolucion 1200 pikë për inç (dpi), që poashtu, nuk lejon mbledhjen e pluhurit në të, gjë që mund të shkaktojë probleme gjatë lëvizjes së kursorit. Miu përdoret në të gjitha sipërfaqet edhe nëse nuk përdoret ndonjë mousepad. Ju vetëm duhet që të lidhni atë përmes kabllos USB me kompjuterin tuaj pa pasur nevojë që të instaloni ndonjë aplikacion dhe të filloni punën menjëherë.

Kablloja e miut është e gjatë rreth 160cm; kurse përmasat e vet miut janë 103.5 x 66 x 38 mm. Miu C-TECH WM-01 mund të përdoret me sistemet operuese Windows 7 dhe verzionet më të reja.

Të dhënat teknike


 • Teknologjia: USB
 • Dizajni ergonomik: Univerzal
 • Numri i tasteve: 3

Teknologjia


 • Senzori i levizjes: Optikë
 • Lëvizje mekanike: Po

Përmasat


 • Lartësia [mm]: 38
 • Gjerësia [mm]: 66
 • Trashësia [mm]: 103.5

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: C-TECH
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera