Maus C-TECH WM-01R, i kuq

4.50
194800
1 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH


Mi optik C-TECH WM-01 me:


 • Dizajn ergonomik
 • USB
 • Dy taste
 • Rrotëz rrotulluese
 • Rezolucion 1200 dpi
Shto në shportë

Shpërndaje

Kliko dhe navigo lehtësisht me miun C-Tech!

Miu optikë WM-01 i prodhuar nga C-TECH është me dizajn ergonomik me ngjyrë të kuqe, i cili është i përshtatshëm për punë të përditshme në kompjuterin apo laptopin tuaj. Miu përshtatet lehtësisht me duart e përdoruesve dhe është lehtë i përdorshëm përshkak të tasteve standarde, një në anën e majtë, një në të djathtën dhe rrotëzen rrotulluese që mund të përdoret edhe si tast.

Miu C-TECH WM-01 përbëhet nga nje senzor i përmirësuar me rezolucion 1200 pik për inç (dpi), që poashtu, nuk lejon mbledhjen e pluhurit në të, gjë që mund të shkaktojë probleme gjatë lëvizjes së kursorit. Miu përdoret në të gjitha sipërfaqet edhe nëse nuk përdoret ndonjë mousepad. Ju vetëm duhet që të lidhni atë përmes kabllos USB me kompjuterin tuaj pa pasur nevojë që të instaloni ndonjë aplikacion dhe të filloni punën menjëherë.

Kablloja e miut është e gjatë rreth 160cm; kurse përmasat e vet miut janë 103.5 x 66 x 38 mm. Miu C-TECH WM-01 mund të përdoret me sistemet operuese Windows 7 dhe verzionet më të reja.

Të dhënat teknike


 • Teknologjia: USB
 • Dizajni egronomik: Univerzal
 • Numri i tasteve: 3

Teknologjia


 • Senzori i levizjes: Optikë
 • Lëvizje mekanike: Po

Përmasat


 • Lartësia [mm]: 38
 • Gjerësia [mm]: 66
 • Trashësia [mm]: 103.5

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: C-TECH
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite

Jam i impresionuar nga menyra se si funksionon web faqja e juaj sidomos pasi qe kam nje pervoje 1 vjeçare e gjysme si "customer support" ne kompani te huaja. E vleresoj shume kujdesin ndaj klienteve megjithate kam disa sugjerime: 1) nga momenti kur e kam bere porosine e deri ne momentin e marrjes se produktit kam pranuar 4 email te ndryshem gje e cila me duket e tepert, 2) mendoj se do te ishte me mire qe live chat te ishte funksional deri ne oret e vona te mengjesit (ora 2-3) per shkak se shumica e klienteve te juaj jane te rinje (nen moshen 30 vjeçare) dhe te gjithe e dijme se ne rrijme deri ne oret e vona zgjuar. Mund te behen edhe permiresime te tjera por nuk dua ta zgjas me shume. Vetem vazhdoni keshtu pasi qe jeni faqe e re dhe me kohe dhe pervoje çdo gje do te permiresohet. Ju pergezoj per punen e bere deri me tani.
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera