Printer + Skaner + Kopjues, Me Ngjyrë dhe Wi-Fi

51.50
158588
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH

Pajisje multifunksionale Inkjet 3 në 1 me:

 • Printer
 • Skener
 • Kopjues
 • Rezolucion 4800 x 600 ppi
 • Printime me ngjyra dhe bardhë e zi
 • Skener optik me rezolucion 600 x 1200 ppi
 • Port për USB 2.0
 • Wi-Fi
 • Easy-WebPrint Ex

Shpërndaje

3 në 1, printo, skeno dhe kopjo me Pixma!

Printo, skeno dhe kopjo me printerin multifunksional Canon Pixma në ambientet e shtëpisë apo zyrës suaj. Pajisja multifunksionale PIXMA ka të kombinuara tri pajsije praktike, printer, skener dhe kopjues, në një trup modern dhe kompakt, i cili është krijuar për printim, kopjim dhe skenim të dokumenteve apo fotografive tuaja të preferuara.


Të gjitha proceset e këtij printeri finalizohen me rezolucion 4800 x 600 piksel për inç (ppi), falë teknologjisë Fine Technology, e cila lëshon ngjyrën në pika mikroskopike, për qartësi më të lartë dhe për ngjyra më të ndezura. Poashtu, veçanti e pajisjes PIXMA është përdorimi i kontenjerëve të ngjyrës XL të cilët shpenzojnë 30% më pak ngjyrë sesa të gjithë printerët tjerë në treg.


Me PIXMA ju mund të bëni printime në formatin A4 me peshë maksimale 275g/m2, me shpejtësi deri në 8 fletë për minutë, për printime bardhë e zi, kurse 4 fletë për minutë për printime me ngjyra. Kopjimi dhe skenimi i dokumentit bëhet përmes skenerit optik me rezolucion 600 x 1200 piksel për inç (ppi), që, poashtu, bën dërgimin e formateve dixhitale të tyre në laptopin apo kompjuterin tuaj vetëm duke u lidhur përmes portit USB.


Përparësi e Canon Pixma është edhe printimi, skanimi dhe kopjimi i dokumenteve nga të gjitha pajisjet elektronike. Printeri ka të integruar softuerin Easy-WebPrint ES, Wi-Fi dhe portë USB 2.0, të cilat ju mundësojnë që të printoni nga memoriet cloud online, celularët, kompjuterët apo laptopët tuaj. Mos humbni kohë, kryeni të gjitha punët me printerin Canon Pixma 3 në 1!


Të dhënat teknike


 • Lloji i printerit: Inkjet
 • Shumëfunksional: Po
 • Teknologjia: USB 2.0, WiFi
 • Formati i printit: A4
 • Konsumimi i energjisë [W]: 11
 • Ngjyrë/bardhë e zi: Të dyjat

Të dhënat për printerin


 • Rezolucioni - bardhë e zi [DPI]: 4800 x 600
 • Rezolucioni - me ngjyra [DPI]: 4800 x 600
 • Shpejtësia e printimeve bardhë e zi [faqe/min]: 8
 • Shpejtësia e printimeve me ngjyra [faqe/min]: 4
 • Pesha maksimale e fletës [g/m2]: 275

Të dhënat për skener


 • Rezolucioni i skenerit [DPI]: 600 x 1200
 • Skener i sheshtë: Po

Të dhëna shtesë


 • Ngjyrë: Po
 • Kopjues: Po
 • Skener: Po
 • Prodhuesi: Canon
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 viteAsnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera