Dëgjuese portative YENKEE YSP 1005, i zi

9.50
198782
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH

YENKEE YPS 1005 me :

 • Fuqi RMS 0.75W (4ohm)
 • Dimetër 36mm
 • Frekuencë prej 100Hz -20KHz
 • Fuqi te zërit 85dB
 • Port hyrës USB 5V
 • Bateri 200mAh me 3.7V (Li)

Shpërndaje

Ndiqe ritmin kudo që je!

Dëgjuese me madhësi të vogël por me fuqi të jashtzakonshme për çdo pajisje dhe për çdo ambient qofshë në shkollë, shtëpi apo në punë.


YENKEE YPS 1005 vjen me dizajn modern me ngjyrë të zezë, me diametër 35mm, që lehtësisht bëhet pjesë e çdo ambienti, kudo që e vendosni. Kjo dëgjuese prodhon zë të qartë dhe kumbues me fuqi RMS 0.75W (40hm), fuqi të zërit 85dB dhe frekuencë prej 100Hz -20KHz.


Të dhënat teknike


 • Numri i dëgjuesve: 1
 • Fuqia totale RMS (W): 0.75 (ohm)
 • Teknologjia: USB, port 3.5mm
 • Komandë: përmes tasteve në dëgjuese
 • I përdorshëm me: celularë, tablet dhe laptop
 • Shtrirja e frekuencës [Hz]: 100
 • Shtrirja e frekuencës [KHz]: 20
 • Fuqia e zërit [dB]: 85
 • Bateri të brendshme: Po
 • Bateria: 200mAh me volatazh 3.7V (Li)

Përmasat


 • Gjerësia [mm]: 100
 • Lartësia [mm]: 20
 • Trashësia [mm]: 85

Të dhënat shtesë


 • Prodhuesi: Yenkee
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite


Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera