Evolveo Android Stick Q3 4K - Shndërro TV-në tuaj në Android TV

63.50
182750
7 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH

Android Evloveo Stick Q3 4K me:

 • Procesor katër bërthamësh 1.3GHz
 • RAM 1GB
 • HDD 8GB
 • Ultra HD 4K2K
 • Wi-Fi
 • Miracast
 • Bluetooth
 • Port microSDHC
 • Antenë të jashtme
 • Android 4.4 Kit Kat
Shto në shportë

Shpërndaje

Tejkalo pritshmëritë, bëje televizorin tënd të mençur!


Me Android Evolveo Stick Q3 4K, ju mund të shndërroni televizorin tuaj në një pajisje shumë-funksionale Android që do të operojë me sistem operativ Android 4.4 Kit Kat sikurse celularët modern.

Evolveo ju mundëson përdorimin e aplikacioneve Android si Google Play, Google Chrome, Spotify, Deezer, Kodi, Netflix dhe të luani me mijëra lojëra në Google Play vetëm nga kolltuku juaj. Poashtu, Evolveo mundëson pasqyrimin (screen mirroring) e imazheve në televizor nga çdo lloj celulari, tableti apo laptopi dhe ruajtjen e tyre në memorien e Evolveo 8GB vetëm përmes aplikacionit të integruar Miracast.

Android Stick është pajisje e fuqishme me procesorë katër bërthamësh, RAM memorie 1GB, wireless dhe antenë të jashtme e cila mundëson shfaqjen e imazheve me kualitet Ultra HD, 4K2K dhe në format H.265/HEVC. Android Evolveo Stick është pajisje e domosdoshme për çdo televizor në shtëpinë apo zyrën tuaj.

Kujdes! Për funksionim të Android Evloveo Stick Q3 4K, televizori juaj duhet të ketë port HDMI.


Të dhënat teknike


 • Full HD: Po
 • Mbështet 4K/UHD: Po

Porte


 • HDMI: Po
 • USB: Po
 • MicroUSB: Po
 • Lexues kartash microSDHC: Po

HDD


 • Madhësia e HDD së integruar [GB]: 8

WiFi


 • Wi-Fi të integruar: Po

Formatet e mbështetura


 • Formatet audio: AAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
 • Formatet e videove: AVI, H.265, MKV, MOV, WMV

Përmasat dhe pesha


 • Gjerësia [mm]: 100
 • Lartësia [mm]: 38
 • Trashësia [mm]: 10
 • Pesha [g]: 36

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: Evolveo
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite
 • Furnizim me energji elektrike: Kabllo dalëse USB 1A (nëse lidhet me HDD të jashtëm duhet gjithsesi të përdoret adapter 230V)

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera