Genius HS-M260, të zeza

11.50
175976
3 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH

Kufje ideale për celularë me:

 • Shtrirje frekuence prej 20HZ deri në 15kHz
 • Impedencë prej 16dms dhe ndjeshmëri 92 db +/- 3db
 • Tre palë reduktorë për veshë
 • Komandë kontrolluese
 • Mikrofon
Shto në shportë

Shpërndaje

"Peshë e lehtë dhe zë i përsosur"

Kufjet Genius kanë dizajn të veçantë, të lehta për tu bartur dhe artikulim të qartë. Janë të përbëra nga tri madhësi të ndryshme të gomave për vesh, të cilat zvogëlojnë zërin nga jashtë. Komanda dhe mikrofoni janë të integruara në kabllo dhe lidhen me paisje tjera elektronike dhe audio përmes jack-ut 3.5mm, i cili gjendet në fund të kabllos 1.2m të gjatë me peshë 16g.

Të dhënat teknike


 • Lloji: Kufje
 • Jack: 3.5mm (TRRS)
 • Ndjeshmëria [dBA]: 92
 • Impedancë [Ohm]: 16
 • Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]: 20
 • Shtrirja maksimale e frekuencës[KHz]: 15
 • Mikrofon: Po
 • Garancioni nga prodhuesi: 12 Muaj
Jam i befasuar nga kualiteti i zerit per kete çmim!
Kan shume bass mirepo edhe nese deshironi me u izolu nga zhurmat nga jashte, me 3 madhesite e ndryshme te kufjeve mundeni me gjete izolimin perfekt.
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera