Altoparlant Genius SW-G2.1 1250

49.50
79666
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH

Genius SW-G2.1 1250 me:

 • Altoparlant 2.1
 • Performancë 38W
 • Frekuencë të zërit 58Hz-20Khz me 4ohm
 • Bas 8ohm
 • Shtrirje e zërit > 90 dB

Shpërndaje

Zërim fantastik, zë të qartë dhe kumbues!

Genius SW-G2.1 1250 janë dëgjuese të përsosura për shtëpinë apo zyrën tuaj. Zërimi është fantastik, i qartë dhe kumbues.

Zëri i prodhuar nga këto bokse është me shtrirje frekuence prej 58Hz deri në 20Khz me 4 ohm, bas me 8ohm dhe fuqi të zërit > 90 dB. Basi i këtyre dëgjueseve operon me fuqi totale 38W - 20W, kurse secila prej tyre me nga 9W.

Në pako përfshihet:


 • Një bas (subwoofer)
 • Dy dëgjuese (bokse)
 • Komandë
 • Kabllo 2RCA dhe 3.5mm
 • Jack 3.5mm
 • Manual përdorimi

Të dhënat teknike


 • Lloji i dëgjuesve: 2.1
 • Fuqia totale RMS [W]: 38
 • Teknologjia: 3.5mm, RCA
 • Numri i pajisjeve: 3
 • Hyrje për kufje: Po
 • Fuqia e zërit [dB]: 90
 • Shtrirja maksimale e frekuencës [KHz]: 20
 • Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]: 58

Fuqia e dëgjuesve


 • Fuqia për secilën dëgjuese [RMS]: 8
 • Fuqia e basit [RMS]: 20

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: Genius
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 viteAsnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera