Mini Altoparlant Lamax me Bluetooth + MP3 + Micro SD + AUX + Port për Kufje

25.50
191651
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH


LAMAX Beat Sphere SP-1:

 • Kohëzgjatje e baterisë deri në 5 orë
 • Bluetooth
 • Fuqi maksimale 5W
 • Radio dixhitale FM
 • Mp3 palyer
 • microSD
 • AUX
 • Port për kufje
 • E përdorshme me pajisje Android dhe iOS

Shpërndaje

Shijo muzikë, në çdo hap!


Dëgjuese portative me madhësi tejet të vockël por me kualitet të jashtzakonshëm, zë të qartë, të lartë dhe kumbues. Shijo në çdo hap tinguj të përsosur me dëgjuese me fuqi totale 5W dhe me jetëgjatësi të baterisë, e cila mund të ju argëtojë pandërprerje për 5 orë rresht.

LAmax është e përshtatshme për çdo ambient ngado që të shkoni, dhe lehtësisht e kontrollueshme nga celulari, laptopi apo kompjuteri juaj (brenda 20 metrash distancë) përmes valëve të Bluetooth, por që mund të operoj edhe pa asnjë kontroll duke përdorur aplikacionet e integruara në të si FM radio dhe MP3 player.

Për të ndëgjuar muzikën tuaj të preferuar ju vetëm duhet që të fusni kartën micro SD dhe gjithcka përreth jush do të merr një ngjyrë tjetër. Dëgjuesja, poashtu ka edhe port audio për kufje në mënyrë që të mos pengoni askënd dhe të degjoni çfardo që ju do qejfi

Të dhënat teknike


 • Dëgjuese: 1
 • Fuqia totale RMS [W]: 5
 • Lidhje pa kabllo: Bluetooth 2.1
 • FM radio: Po
 • MP3 player: Po
 • Formatet që lexohen nga MP3 player: MP3, WAV, WMA.
 • Komanda: Përmes tasteve në dëgjuese
 • E përdorshme me: Wireless, celular, kompjuter, laptop dhe tablet
 • Teknologjia: 3.5mm, microUSB
 • Ngjyra: E kaltërt
 • Bateri e integruar: Po

Përmasat


 • Gjerësia [mm]: 70
 • Lartësia [mm]: 70
 • Trashësia [mm]: 40
 • Pesha [g]: 100

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: LAmax
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera