Telefon Celular Lenovo K5 Plus , 16 GB, LTE, I hirtë

199.50
195481
5 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH

Lenovo K5 Plus me:


 • Ekran 5” Full HD
 • Procesorë tetë-bërthamësh 64-bit Qualcomm Snapdragon 616
 • 2 GB RAM
 • Kamerë kryesore me 13 MP
 • Kamerë të përparme me 5 MP

Shto në shportë

Shpërndaje

Smartphone Lenovo K5 Plus me ekran të gjerë 5 " Full HD habit të gjithë entuziastët e multimedias me shpejtësinë, performancën, jetëgjatësi të baterisë, imazhe të shkëlqyera dhe zërim vibrues Dolby Atmos. Me këtë pajisje mund të shijoni krijimin dhe shikimin e fotove, videove, ose luani lojëra me cilësi të lartë, pa ndërprerje. Ky smartphone gjithashtu mbështet rrjetin e internetit LTE me shpejtësi të lartë që bën transferimin më të shpejtë të të dhënave dhe bën komunikimin tejet më të lehtë. Thjeshtësoni jetën tuaj dhe shtoni argëtim me Lenovo K5 Plus.


Të dhënat teknike


 • Sistemi operativ: Google Android
 • Madhësia e ekranit [inç]: 5
 • Ekran me rezolucion [piksel]: 1920 x 1080 (Full HD)
 • Numri i bërthamave: 8
 • Memoria operative [GB]: 2
 • Memoria e brendshme [GB]: 16

Të dhënat themelore


 • Lloji i celularit: Touchscreen
 • Sistemi operativ: Google Android
 • Numri i kartelave SIM: 2
 • Lloji kartelave SIM: Micro SIM

Rrjetet e celularit


 • Standardi i telefonit mobil: GSM, UMTS, LTE
 • Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]: 800, 900, 1800, 2100, 2600
 • Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]: 850, 900 1900, 2100
 • Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]: 850, 900, 1800 1900

Ekrani


 • Lloji i ekranit: IPS
 • Madhësia e ekranit [inç]: 5
 • Ekran me rezolucion [piksel]: 1920 x 1080 (Full HD)

Memorja


 • Memoria operative [GB]: 2
 • Memoria e brendshme [GB]: 16
 • Vend për kartë të memories: Po
 • Vend për memorie të jashtme max. [GB]: 32

Lidhjet


 • Jack: 3.5 mm (TRRS), mikro USB 2.0
 • Bluetooth: Po
 • WLAN (WiFi): Po

Madhësia


 • Lartësia [mm]: 142
 • Gjerësia [mm]: 71
 • Trashësia [mm]: 8,2
 • Pesha [g]: 150

Multimedia


 • Radio: Po
 • GPS: Po
 • Rezolucioni i kamerës [MP]: 13

Bateria


 • Jetëgjatësia e baterisë pa u përdorur [H]: 322
 • Jetëgjatësia e baterisë gjatë bisedave telefonike [H]: 32
 • Kapaciteti i baterisë [mAh]: 2750
 • E zëvendësueshme: Po

Më shumë informacion


 • Prodhuesi: Lenovo
 • Garancioni nga prodhuesi: 12 Muaj
Jashtezakonisht telefon i mire zonin shum tmire kamera perfekt shum i lir badihava qmimi
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera