Karikues SAMSUNG Fast Charger, I bardhë

13.50
160711
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH

Samsung Fast Travel EP-TA20:

  • Kabllo portative
  • E bardhë
  • USB 2.0
  • microUSB
  • Për celularët Samsung

Shpërndaje

Ngado që të shkosh, me Samsung do të karikosh!


Samsung Fast Travel EP-TA20 është karikuesi portativ me kabllo klasike me USB 2.0 dhe microUSB. Ky karikues është i përdorshëm me të gjitha pajisjet celulare Samsung.


Të dhënat teknike


  • Lidhësit: microUSB, USB 2.0
  • Tensioni maksimal [A]: 2
  • Numri i lidhësve USB: 1

Të dhëna shtesë


  • Prodhuesi: Samsung
  • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite
Produkt origjinal dhe kualitativ, qe rralle here kemi hasur ne mobishope!
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera