Kamerë për makinë Sencor Full HD

54.50
186909
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH


Kamerë për makina Sencor SCR 2100 FHD me:


 • Shtrirje shikimi 120°
 • Rezolucion 1920 x 1080 piksel, Full HD
 • Senzor të ndjeshëm CMOS 1.3MP
 • Ekran me ngjyra LCD 2.7’’
 • Port HDMI dhe mini USB 2.0
 • Slot për microSD/SDHC deri në 32GB
 • Mikrofon

Shpërndaje

Kap çdo moment edhe gjatë vozitjes!

Sencor SCR 2100 FHD është kamerë dixhitale e përsosur për çdo makinë, e cila shërben për incizimin e trafikut gjatë lëvizjes suaj dhe poashtu të ndonjë aksidenti që mund të ju ndodh juve apo rreth jush.

Kamera Sencor SCR 2100 FHD është e pajisur me senzor tejet të ndjeshëm CMOS 1.3MP e cila lejon kapjen e imazheve me kualitet FullHD me rezolucion 1920 x 1080 piksel dhe me 24 imazhe për sekondë. Lenteja me shtrirje shikimi prej 120 shkallëve mundëson kapjen e imazheve me shtrirje më të gjërë sesa kamerat me lente standarde. Kjo kamerë mund të incizoj video në formatin AVI, të shkrep fotografi ne formatin JPEG dhe t’i ruan në kartën e memories microSD/ SDHC deri në 32GB (karta nuk është e përfshirë në pako).

Pjesë e kësaj kamerë janë edhe ekrani me ngjyra LCD 2.7, në të cilin ju mund t’i rishihni te gjitha imazhet e kapura me zë gjatë lëvizjes suaj me makinë, dhe senzorët për lëvizje, senzorët për parking dhe senzori G, të cilët funksionojnë edhe gjatë kohës kur ju nuk jeni në makinë.

Në pako përfshihet


 • Mbajtëse e kamerës
 • Karikues për makinë
 • Kabllo USB
 • Manual përdorimi

Të dhënat teknike


 • Lloji i kamerës: Për makinë
 • Teknologjia: HDMI, mini USB 2.0
 • Diagonalja e ekranit LCD [inç]: 2.7
 • Full HD: Po
 • Bateri: 3.7 V / 300 mAh Li-ion
 • Ngjyra: E zezë
 • Përmasat [mm]: 87 x 53 x 29

Incizimet


 • Mënyra e incizimit: MicroSD, MicroSDHC
 • Incizim i zërit: Po
 • Fotografi dixhitale: Po

Rezolucioni i videove


 • 1920 × 1080 (16: 9), 24 fps / s, AVI (MJPEG)
 • 1440 x 1080 (4: 3), 30 fps / s, AVI (MJPEG)
 • 1280 × 720 (16: 9), 30 fps / s, AVI (MJPEG)
 • 640 × 480 (4: 3), 30 fps / s, AVI (MJPEG)

Rezolucioni i fotografive


 • 1.3 megapixel JPEG (Upscale 12M, 10M, 8M, 5M, 3M)

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: Sencor
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite


Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera