Syze Virtuale + Kufje + Dirigjues për transformimin e telefonit në paisje 3D

44.50
186809
4 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH

Set Modecome Volcano Blaze 3D/ VP për celularë të mençur:

 • Për celularë 4.4" deri në 5.7''
 • Pamje 3D me kualitet HD
 • Kufje
 • Komandë individuale wireless
 • Bateri 3.7V 140 mAh


Shto në shportë

Shpërndaje

Bëhu pjesë e realitetit virtual!

Volcano Blaze transformon celularin tuaj në pajisje portative 3D me kualitet HD. Nuk është e nevojshme që të shpenzoni shuma marramëndëse të parave për të hyrë në botën virtuale, ju vetëm duhet që të fusni celularin tuaj në syze Volcano Blaze, t’i vendosni kufjet dhe do të transferoheni menjëherë në vende që nuk keni qenë asnjëherë apo të jeni në mes të një debati a fushëbeteje!


Syzet janë të dizajnuara për celular me madhësi ekrani prej 4.4’’ deri në 5.7” dhe janë të përbëra nga lente kualitative, të mbështjellura me material të butë në pjesën e brendshme, me komande individuale, dhe të përshtatshëm me celularët me sistem operues Android 4.4 dhe Bluetooth 3.0 apo me verzione më të reja të tyre.


E gjithë pajisja kontrollohet nga një komandë me wireless, pa kabllo apo nyje te pazgjidhshme. Komanda lidhet me pajisje përmes teknologjisë së Bluetooth 3.0 dhe kryen funksione si kontrolllues (joystick), kursor dhe komandë për kontrollimin multimedial. Me Volcano Blaze mund të përjetosh momente që në të kaluarën ishin të pa paramendueshme, tani mund të shohësh filma dhe të luash lojra në 3D, qofshë në shtëpi apo punë.


Në pako përfshihen


 • Syzet Volcano Blaze
 • Kufje
 • Drajverët për Bluetooth
dhënat teknike
 • Syzet dhe dëgjueset të përdorshme me celularët : iPhone 3gs, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6s, Phone 7; Samsung Galaxy - A3, A5, Ace 2, Ace 3, Note, Note 2, S dhe S6; Sony Experia, Xperia Z, Windows Phone, Xperia Z3 , Note 4 Edge, Note Edge
 • Kontrolleri (Gamepad): Vetëm me sistem operues Andriod
 • Mund të përdoret me pajisje me ekran: 4.5”- 5.7”
 • Madhësia maksimale[mm]: 820 x 254
 • Materiali: ABS
 • Bateria: 3.7 V 140mAh
 • Ngjyra: E zezë
Përmasat
 • Lartësia [mm]: 135
 • Gjerësia [mm]: 232
 • Trashësia [mm]: 191
 • Pesha neto [kg]: 0.64
 • Pesha bruto [kg]: 1.642
Të dhëna shtesë
 • Prodhuesi: Modecom
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera