Kamerë për Sporte dhe Aventura SJCAM SJ5000

139.50
175803
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH

Kamerë për ambiente të jashtme me:

 • Kualitet Full HD me rezolucion 1920 x 1080 (30/60 fps)
 • Rezulucion 16 megapixel (4660 x 3512) për foto,
 • LCD 1.5’’ të integruar
 • Mikrofon, mono altoparlant dhe memorie të jashtme
 • Mbështjellës mbrojtës dhe rezistent ndaj ujit deri në 30 metra thellësi

Shpërndaje

"Kamerë revolucionare"

SJ5000 Action Cam është e gjitha që ju duhet të realizoni fotografi dhe video origjinale dhe me kualitet HD. Action Cam SJ5000 mbështet 1080p video incizim në 30 fps (1920x1080). SJ5000 gjithashtu mbështet Burst-Mode, Motion detektimin, 6x Zmadhim, HDMI-Out, Time-Lapse Video, Dash-cam dhe shumë më tepër.

SJCAM SJ5000 ka një senzor Panasonic MN34110 me 14 mega pixel për të realizuar foto të freskëta dhe incizimin e videove të mahnitshme 1080p. SJCAM gjithashtu ka lente precize me një kënd të gjerë duke ju mundësuar të realizoni imazhe të shkëlqyera me ngjyra të gjalla.

Specifikat teknike


 • Diagonalja e panelit LCD [inç]: 2
 • Full HD: Po
 • Lloji i kamerës: Outdoor
 • Ngjyra: E zezë
 • Interface: HDMI, USB 2.0

Specifikat e lenteve


 • Gjatësia fokale maksimale [mm]: 2.99
 • Gjatësia fokale minimale [mm]: 2.99
 • Hapja minimale: 2.8
 • Hapja maksimale e lenteve: 2.8

Incizimi


 • Mediumi i incizimit: MicroSD, MicroSDHC

Madhësia


 • Dimensionet (mm): 60 x 41 x 24.7
 • Pesha [g]: 74

Ekrani


 • Diagonalja e panelit LCD [inç]: 2

Më shumë informata


 • Prodhuesi: SJCAM
 • Website: sjcamhd.com
 • Garancioni: 21 muaj

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera