SONY PLAYSTATION 4 SLIM, 500GB, i zi

349.50
198365
I padisponueshëm

Në çmim është e përfshirë TVSH

Sony Playstation 4 Slim me:


 • Procesorë AMD Jaguar
 • Memorie GDDR5 8GB
 • Kartelë grafike AMD Radeon 1.84 teraflop
 • Memorie e brendshme 500GB
 • HDR
 • BD/DVD
 • WiFi
 • Bluetooth v4.0
 • Konsum i energjisë 165W
 • Kontrollues Dualshock4

Shpërndaje

Bota e lojërave nuk njeh moshë e as gjini!


Përjeto lojërat sikur të ishin të vërteta! Më këtë konzolë eksperienca e të luajturit do të transformohet tërësisht, imazhet janë tejet më të detajuara, me ngjyra më rrëzëllitëse dhe pamje më të përsosura HDR, të qarta dhe jo të turbullta. Ngjyrat e zeza janë më të theksuara, kurse nuancat e të bardhës nuk janë shpërqëndruese.

Pjesët hardverike janë të futura në trupin e hollë dhe elegant me performancë dhe shpejtësi të jashtzakonshme, të mundësuar nga procesori tetë bërthamësh AMD Jaguar, kartela grafike AMD Radeon me performancë 1.84 tearflops, memoria super e shpejtë 8GB GDDR5 dhe memoria e brendshme 500GB në të cilën mund të ruani lojërat, aplikacionet, fotot dhe videot që ju dëshironi.
Dizajni i sofistikuar i kësaj konzole është modern, i hollë, elegant, tejet i lehtë dhe fleksibil. Ka ngjyrë të zezë e të pashkëlqyeshme, i përsosur për çdo ambienti në shtëpinë apo zyren tuaj.

Kontrolleri wireless Dualshock 4 v2

Kontrolleri i ri Dualshock është pajisja më inovative për të apasionuarit e lojërave. Dualshock është i përbërë nga senzor tejet të ndjeshëm gjashtë aksësh, dhe një panel me prekje (touch panel), të cilat ju mundësojnë mënyra tërsisht të reja për luajtjen e lojërave. Kontrolleri ka taste me funksione të ndryshme, si dhe tastin Share, përmes së cilit ju mund të ndani video me miqtë tuaj me vetëm një të shtypur.


Në pako përfshihet


 • Playstation Slim 4
 • Një kontroller (joystick) Dualshock 4 me wireless

Të dhënat teknike


 • Lloji i konzolës: PS4
 • Teknologji: HDR
Porte hyrëse dhe dalëse

 • USB 3.1: Po
 • AUX: Po
 • HDMI: Po
Komunikimi

 • Ethernet: Po
 • Wi-Fi: IEEE 802.11 a/ b/ g/ n/ ac
 • Bluetooth 4.0: Po
Të dhënat shtesë

 • Prodhuesi: Sony
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite


shume i mire ky play station
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera