XBOX 360 500GB + Forza Horizon 2

199.50
179999
1 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH


Konzole XBOX 360 me:


 • Procesor Xenon 3.2 GHz
 • RAM GDDR3 512MB 700 MHz
 • Kartele grafike Xenos 240 GFlops
 • HDD 500GB
 • Katër porte USB
 • Një port Kinect
 • Një port HDMI
 • Wi-Fi
 • Loja: Forza Horizon 2
Shto në shportë

Shpërndaje

Plotësoj dëshirat tua, vozit Ferrari, McLaren P1 dhe Venom GT me Xbox 360!

Konzola e lojërave, Microsoft Xbox 360 Stingray, vjen në treg me dizajn tejet elegant me ngjyrë të zezë, trup kompakt, tejet më atraktiv dhe performancë të jashtzakonshme.

Pjesa hardverike, e cila është futur në kutinë elegante të zezë, përbëhet nga një procesor Xenon tre bërthamësh 3.2 GHz, memorie super të shpejtë GDDR3 prej 512 MB e cila operon në 700 MHz, kartelë grafike Xenos nga gjigandi ATI si dhe memorie 500GB. Xbox, poashtu, është i pajisur me teknologji të integruar Ethernet dhe Wi-Fi përmes së cilave ju mund të qaseni online dhe bashkpunoni me lojtarë kudo në botë, si dhe ka katër porte për USB, një HDMI dhe AV standard, të cilat ju mundësojnë që të lidheni me çfarëdo monitori apo televizori.

Në pako përfshihet edhe Forza Horizon 2, lojë garimi, e cila do të ju argëtoj pamasë me orë të tëra qofshit vetëm, me shoqëri apo edhe me lojtarë tjerë online.

Të dhënat teknike


 • Lloji i konzolës: Xbox 360
 • Procesor: Xenon 3.2 GHz
 • Memorie e brendshme: 512MB GDDR3 700Mhz
 • Kartele Grafike: 240 GFlops Xenos
 • Hard Disk: 500 GB

Të dhëna shtesë


 • Prodhuesi: Microsoft
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera