Xiaomi Mbushës Portativ për Celular me Kapacitet 10,000 mAh, i argjendtë

27.50
180466
18 artikuj
+

Në çmim është e përfshirë TVSH

Xiaomi Power Bank me:

 • Dizajn kompakt
 • Bateri 10000 mAh
 • Port USB 5V
 • Auto-Detektim i Kyçjes/Ç'kyçjes së paisjeve
 • Mbrojtje ndaj mbingarkesës elektrike

Shto në shportë

Shpërndaje

Je gjithmonë gati!
Xiaomi Power Bank është mbushës portativ i përkryer për karikimin e pajisjeve elektronike, në rrugë, në shtëpi apo në zyrë, i përsosur për ata që janë gjithmonë në lëvizje.
Xiaomi Power Bank ka trup elegant prej alumini, rezistent ndaj ujit, me dizajn kompakt, peshë të lehtë dhe përmasa të vogla, i përkryer për ngado që shkoni, pa zënë hapësirë të madhe në çantën apo xhepin tuaj.
Xiaomi është i përbërë nga një bateri e fuqishme Li-ion 10000 mAh/3.6V e cila bën karikime të shpejta dhe të shumëherëshme. Me port dalës USB 5V, Xiaomi Power Bank bën karikime me tension deri në 2.1A të çdo lloj të pajisjeve si celularëve dhe tabletëve nga markat Mi, Apple, Samsung, HTC, Google, Blackberry dhe kamerave dixhitale. Karikimi i çdo pajisjeje fillon vetëm duke e lidhur atë me Power Bank përmes kabllos USB 5V dhe brenda minutash do të jetë gati për t’u përdorur.

Në pako përfshihet:


 • Power Bank
 • Kabllo USB
 • Manual përdorimi

Të dhënat teknike


 • Lloji: Power Bank (karikues i jashtëm)
 • Lloji i baterisë: Lithium-ion
 • Voltazhi [V]: 5
 • Kapaciteti [mAh]: 10000 / 3.6V
 • Temperatura në të cilën operon: 0°C - 45°C
 • Temperatura në të cilën zbrazet: Filestare: -10°C + 50°C, vazhduese -20C + 60C
 • I dizanjuar për: Celularë, tablet, kamer, mp3
 • I përdorshëm: Me të gjitha markat

Përmasat dhe pesha


 • Përmasat [mm]: 91 x 60.4 x 22
 • Pesha [g]: 207

Të dhënat shtesë


 • Prodhuesi: Xiaomi
 • Garancioni nga prodhuesi: 2 vite
:)
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera