Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Gaming Kingston HyperX Cloud II, të zeza

Kodi i produktit:
167226
EAN:
7406172356786
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-GM
Lansuar:
17 Shkurt 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Kingston HyperX Cloud II janë kufje të shkëlqyera që sjellin tek ju një zë të mrekullueshëm dhe kumbues. Këto kufje kanë marrë çmimin për kufjet më të mira në Evropë për vitin 2016. Dizajni i lehtë ju lejon t'i mbani kufjet për një kohë të gjatë dhe veshët tuaj nuk do të ndiejnë aspak dhimbje. Ato janë po ashtu të pajisura me mikrofon, në mënyrë që ju të komunikoni më lehtë me anëtarët e ekipit tuaj apo edhe të bëni biseda online në internet. Këto kufje janë të projektuara për lojëra kompjuterike dhe ju mundësojnë të dëgjoni çdo detaj të mundshëm në lojën tuaj. Kanë frekuencë prej 15 - 25 000 Hz, rezistencë 60 ohm dhe ndjeshmëri 98 dB.

Vlerësimet

Shum produkt i mir per ket qmim ja vlen
super
Përfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172356787406172356786
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-GM
Lansuar:
17 Shkurt 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
Kingston
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE