Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Dell Inspiron 15 (3583), 15.6 ", 8GB RAM DDR4, 256GB SSD, i zi

Kodi i produktit:
261010
Bateri:
42Wh
Pesha kg:
2,03
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

482.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Dell Inspiron 15 (3583) 15.6" është një laptop i mbushur me plot karakteristika. Ai ofron performancë për një përvojë të pafund multimediale, një shfaqje të qartë imazhi, një tingull të shkëlqyer Waves MaxxAudio Pro dhe mund të mbështeteni në të për ngarkesat e punës.

Me teknologjinë Waves MaxxAudio Pro, ju merrni tinguj me cilësi profesionale. Poashtu, me kamerën me rezolucion të lartë dhe regjistrim zëri me cilësi të lartë, thirrjet tuaja në konferencë do të jenë të qarta.

Opsionet e nevojshme për kyçje

Me një sërë ndërfaqjesh komunikimi, mund të lidheni me lehtësi në Internet, përdorni periferikët e nevojshëm, zgjeroni desktopin tuaj në një monitor tjetër ose lidhni lehtë telefonin tuaj celular me kompjuterin tuaj me Dell Mobile Connect. Teknologjia e avancuar Wi-Fi me rreze të gjata siguron një lidhje të qëndrueshme. Ekziston një lexues i kartës së memories, Bluetooth, port dalës HDMI, lidhje Ethernet dhe portet e nevojshme USB.

Baza e këtij laptopi Dell Inspiron 15 (3583) është një procesor 2-bërthamësh Intel Core i3-8145U i cili operon në frekuencë prej 2.1 GHz ose deri në 3.9 GHz në TurboBoost, dhe përmban HyperThreading për multitasking të duhur me deri në 2 procese të njëkohshme për bazë. Procesori plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Ekrani 15.6 "Full HD ka rezolucion 1920 x 1080 piksel dhe ofron Intel UHD Graphics. 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe (+ 2.5" e lirë) është dizajnuar për të dhënat e përdoruesit.

Ndërfaqet e rrjetit janë wireless Wi-Fi, Bluetooth 4.1 dhe Ethernet. Ekzistojnë gjithashtu tre lidhje USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0). Poashtu, e përfshirë është një kamerë HD, një lexues i kartës së memories, lexues i shenjave të gishtërinjëve, HDMI, slot sigurie dhe lidhës audio i kombinuar. Laptopi mundësohet nga bateria 42 Wh dhe operon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
42Wh
Bluetooth:
V4.1
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
53971842790071
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
380
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
N-3583-N2-311K
Lansuar:
16. 5. 2019
Lartësia mm:
20
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN, WLAN
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos::
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos::
Laptop, karikues, manual përdorimi
Pesha kg:
2,03
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
258
VGA D-Sub:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE