Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP ProBook 440 G6, 14", Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
273185
Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Pesha kg:
1.6
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

502.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Shoqërues praktik për ngarkesat e përditshme të vlerës së shtuar në punë dhe veçori të ngjashme multimedia. E gjithë kjo dhe shumë më tepër është seria ProBook 440 G6 nga HP. Falë anëtarësimit të tij në serinë ProBook, laptopi fiton jo vetëm mekanizëm, por edhe akses të paautorizuar.

Mbi ekranin e laptopit është integruar kamera HD dhe mikrofoni, natyrisht, duke bërë komunikim në internet me familjen, miqtë, kolegët, klientët dhe partnerët e biznesit shumë të thjeshtë dhe me cilësi të lartë. Përveç kësaj, nëse konfiguroni një model me një kamerë IR, ju merrni një mundësi të shpejtë të hyrjes me Windows Hello në Windows 10.

Të apasionuarit pas multimedias gjithashtu do të jenë të kënaqur me teknologjinë audio HP dhe altoparlantët stereo me zë të plotë. Mbështetje për P Noise Cancellation për të zvogëluar zhurmën dhe dridhjet për të siguruar që argëtimi të mos shqetësohet. Sillni argëtimin tuaj në jetë me tingullin tërheqës, me precizion të HP. Plus, kur zgjidhni një model me ekran Full HD, ju merrni një pamje krejtësisht të mprehtë në çdo situatë.

Baza e këtij modeli të veçantë HP ProBook 440 G6 është procesori 2-bërthamësh Intel Core i3-8145U, i cili ka teknologji HyperThreading për multitasking më të butë me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori funksionon me një frekuencë prej 2.1 GHz, ose deri në 3.9 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Ekrani 14 "Full HD IPS me rezolucion prej 1920 x 1080 piksele. Ekrani i të dhënave për imazhin sigurohet nga kartela grafike Intel Graphics UHD. Të gjitha të dhënat e përdoruesit janë të dizajnuara në hard diskun 128 gigabajt SSD M.2 (+ 2.5" slot i lirë). Asnjë disk optik nuk është i pranishëm. Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë wirelessWi-Fi ac, Bluetooth 5.0 dhe Gigabit Ethernet. Ekzistojnë gjithashtu lidhësit USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 2.0 dhe 1x 3.1 / 3.2 Type-C Gen 1 me Power Delivery dhe DisplayPort), dalje video HDMI, lexues të kartave të memories, lexues të gjurmëve të gishtërinjëve dhe kamera HD. Bateria 45 Wh përdoret për furnizimin me energji elektrike. Laptopi vjen me Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
193808429972
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
324,2
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
128
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
5PQ24EA
Lansuar:
17. 10. 2019
Lartësia mm:
18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.6
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë rezistente ndaj ujit:
TPM:
Trashësia mm:
237,7

Bashkangjitja Laptop HP ProBook 440 G6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE