Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Gaming GE65 Raider 9SE-008XBK, 15.6", 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce RTX 2060, Core i7, i zi

Kodi i produktit:
458186msi
Diagonalja ["]:
15.6
Memoria grafike [GB]:
6
Verzioni i mbështetur WLAN:
802.11ax 2x2+BT5
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x4 NVMe
Tastierë me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,051.50 
Ju kurseni : 352.00   (17%)
1699.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 141.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike posaçërisht për lojëtar të apasionuar. Laptopi ka procesor Intel Core i7-9750H i cili vepron prej frekuencës 2.6GHz, i kombinuar me memorie DDR4 16GB (2 x 8GB).

Ekrani 15.6" shfaq imazhe me kualitet FHD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike GeForce RTX 2060. Ka hard disk 512GB SSD. Po ashtu, përfshin WiFi, kamerë, dhe HDMI. Ky laptop nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja ["]:
15.6
EAN:
4719072650353
Emri i serisë:
Gaming
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
1333 (2666)
Frekuenca [Hz]:
144Hz
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4730
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
512
Kapaciteti i memories RAM [GB]:
2 x 8
Kartela grafike:
GeForce RTX 2060
Koha e reagimit:
G në G 3ms
LAN:
Rivet/E2600-CG
Lloji i baterisë:
6CELLS/3S2P
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Lloji i memories RAM:
DDR4 SDRAM
Lloji i procesorit:
COFFEE LAKE
Memoria grafike [GB]:
6
Modeli:
GE65 Raider 9SE-008XBK
Modeli i procesorit:
I7-9750H (2.6GHz)
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16U112-008
OS:
Jo
Prodhuesi:
MSI
Radhitja e tastierës:
UI
Rezolucioni [piksel]:
1920x1080 (FHD)
Sloti për CPU:
BGA-1440pin
Tastierë me ndriçim:
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x4 NVMe
Verzioni i mbështetur WLAN:
802.11ax 2x2+BT5
WLAN:
Rivet/Killer 1650X.01

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE