Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Gaming GS65 Stealth 9SE-872BK, 15.6", 16GB RAM, 512GB SSD, Core i7, GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
135262msi
Altoparlantë:
2x 2W
Port hyrës për mikrofon:
1
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16Q411-872
OS:
Windows Home 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

2381.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 198.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike posaçërisht për lojëtar të apasionuar. Laptopi ka procesor Intel Core i7-9750H i cili vepron prej frekuencës 2.6GHz, i kombinuar me memorie DDR4 16GB.

Ekrani 15.6" shfaq imazhe me kualitet FHD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike GeForce RTX 2060. Ka hard disk 512GB SSD. Po ashtu, përfshin WiFi, kamerë, dhe HDMI. Ky laptop vjen me sistem operativ Windows Home 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
2x 2W
Diagonalja ["]:
15.6
EAN:
4719072649814
Emri i serisë:
Gaming
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
1333 (2666)
Frekuenca [Hz]:
240Hz
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5280
Kapaciteti i memories RAM [GB]:
16
Kapaciteti i SSD [GB]:
512
Kartela grafike:
GeForce RTX 2060
Koha e reagimit:
G në G 3.5ms
LAN:
RIVET/E2500-RIV1-RL
Lexues për karta të memories:
Jo
Lloji i baterisë:
4CELLS/4S1P
Lloji i grafikës:
NVIDIA
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Lloji i memories RAM:
DDR4 SDRAM
Lloji i procesorit:
COFFEE LAKE
Memoria grafike [GB]:
6
Mini DiplayPort:
1
Modeli:
GS65 Stealth 9SE-872BK
Modeli i procesorit:
I7-9750H (2.6GHz)
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16Q411-872
OS:
Windows Home 10
Përmasat [mm]:
357.7 x 247.7 x 17.9
Pesha [kg]:
1.9
Port dalës HDMI:
1x (4K @ 60Hz)
Port hyrës për mikrofon:
1
Prodhuesi:
MSI
Radhitja e tastierës:
UI
Rezolucioni [piksel]:
1920x1080, (FHD)
Sloti për CPU:
BGA-1440pin
Tastierë me ndriçim:
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x4 NVMe
Ueb kamerë:
Verzioni i mbështetur WLAN:
802.11ac 2x2+BT
WLAN:
Rivet/Killer Wireless-AC 1550i

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE