Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Gaming GS65 Stealth 9SG-882BK, 15.6", 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 2080, Core i7, i zi

Kodi i produktit:
282520msi
Altoparlantë:
2x 2W
Port hyrës për mikrofon:
1
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16Q411-882
OS:
Windows Professional 10

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,439.50 
Ju kurseni : 540.00   (16%)
2899.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 241.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike posaçërisht për lojëtar të apasionuar. Laptopi ka procesor Intel Core i7-9750H i cili vepron prej frekuencës 2.6GHz, i kombinuar me memorie DDR4 32GB (2 x 16GB).

Ekrani 15.6" shfaq imazhe me kualitet FHD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike GeForce RTX 2080. Ka hard disk 1TB SSD. Po ashtu, përfshin WiFi, kamerë, dhe HDMI. Ky laptop vjen me sistem operativ Windows Professional 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
2x 2W
Diagonalja :
15.6
EAN:
4719072650278
Emri i serisë:
Gaming
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
1333 (2666)
Frekuenca [Hz]:
240Hz
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5280
Kapaciteti i diskut SSD [TB]:
1
Kapaciteti i memories RAM [GB]:
2x 16
Kartela grafike:
GeForce RTX 2080
Koha e reagimit:
G në G 3.5ms
LAN:
RIVET/E2500-RIV1-RL
Lexues për karta të memories:
Jo
Lloji i baterisë:
4CELLS/4S1P
Lloji i grafikës:
NVIDIA
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Lloji i memories RAM:
DDR4 SDRAM
Lloji i procesorit:
COFFEE LAKE
Memoria grafike [GB]:
8
Mini DiplayPort:
1
Modeli:
GS65 Stealth 9SG-882BK
Modeli i procesorit:
I7-9750H (2.6GHz)
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16Q411-882
OS:
Windows Professional 10
Përmasat mm:
357.7 x 247.7 x 17.9
Pesha kg:
1.9
Port dalës HDMI:
1x (4K @ 60Hz)
Port hyrës për mikrofon:
1
Prodhuesi:
MSI
Radhitja e tastierës:
UI
Rezolucioni piksel:
1920x1080, FHD
Sloti për CPU:
BGA-1440pin
Tastierë me ndriçim:
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x4 NVMe
Ueb kamerë:
Verzioni i mbështetur WLAN:
802.11ac 2x2+BT
WLAN:
RIVET/E2500-RIV1-RL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE