Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Gaming GS75 Stealth 9SG-646BK, 17,3", 16GB RAM, 1TB SSD, Core i7, i zi

Kodi i produktit:
106854msi
Altoparlantë:
2x 2W
Mbështet standardet Wi-Fi:
802.11ac 2x2+BT
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x4 NVMe
Tastierë me ndriçim:
Sloti për CPU:
BGA-1440pin

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,439.50 
Ju kurseni : 540.00   (16%)
2899.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 241.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky model i laptopit MSI është e pajisur me një procesor Intel Corei7-9750H, i cili operon në frekeuncë 2.6GHz me teknologji HyperThreading. Laptopi është gjithashtu i pajisur me 16 GB memorje DDR4 dhe të dhënat e përdoruesit ruhen në diskun 1TB.

Ekrani 17.3" shfaq imazhe me kualitet FHD dhe kombinohet me kartën grafike GeForce RTX 2080. Laptopi ka Wi-Fi ac, është i pajisur me konektor USB, HDMI dhe lexues për karta microSD. Furnizimi me energji elektrike bëhet nga bateria 5280mAh dhe ka të instaluar sistemin Windows 10 Pro.Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
2x 2W
Diagonalja ["]:
17,3
EAN:
4719072650322
Emri i serisë:
Gaming
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
1333(2666)
Frekuenca [Hz]:
144Hz
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
5280
Kapaciteti i diskut SSD [TB]:
1
Kapaciteti i memories RAM [GB]:
16
Kartela grafike:
GeForce RTX 2080
Koha e reagimit:
G në G 3ms
Lexues për karta të memories:
1x Micro SD
Lloji i baterisë:
4CELLS/4S1P
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i grafikës:
NVIDIA
Lloji i memories RAM:
DDR4 SDRAM
Lloji i procesorit:
COFFEE LAKE
Mbështet standardet Wi-Fi:
802.11ac 2x2+BT
Modeli:
GS75 Stealth 9SG-646BK
Modeli i procesorit:
I7-9750H, 2.6GHz
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-17G111-646
OS:
PROFESSIONAL(WinPro10 OEM OLC OA3)
Përmasat [mm]:
396.1 x 259.5 x 18.95 mm
Pesha [kg]:
2.28
Port dalës HDMI:
1x (4K @ 60Hz)
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni [piksel]:
1920x1080 (FHD)
Sloti për CPU:
BGA-1440pin
Tastierë me ndriçim:
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x4 NVMe
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE