Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ZOWIE by BenQ S2, i zi

Kodi i produktit:
637743bz
Besueshmëria:
100
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Lëviz në katër anë

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria ZOWIE nga BenQ S është krijuar për t'ju lejuar të lëvizni dhe t'a mbani lehtë mausin. Ka hapësirë të mjaftueshme midis pëllëmbës dhe skajit të pasëm të mausit, duke lejuar që dora juaj të lëvizë lirshëm, madje edhe kur bëni lëvizje vertikale.

Kablloja e tij është drejtuar nga lart për të mos ju penguar gjatë lëvizjes.

Mausi është i pajisur me një senzor optik me cilësi të lartë 3360 që ju lejon të vendosni ndjeshmërinë - 400/800/1600/3200 DPI.

Mausi është i përshtatshëm për dorën e djathtë. Pavarësisht nëse jeni duke përdorur Palm Grip ose Claw Grip, është e garantuar që t'ju përshtatet juve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4718755067501
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
64
Kodi:
9H.N0HBB.A2E
Lansuar:
31. 8. 2019
Lartësia mm:
38
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3200
Numri i butonëve:
5
Pesha g:
82
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Lëviz në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
122

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE